Voľné pracovné pozície

V našej ponuke sa momentálne nachádzajú voľné miesta na pozície:

Tu sa môžete elektronicky uchádzať o zamestnanie. Stačí, keď zodpoviete nasledovné otázky a vyplnený dotazník elektronicky odošlete. K tomu Vám odporúčame mať pri sebe všetky podklady (životopis, osvedčenia, certifikáty, a pod.), aby ste mohli otázky plne zodpovedať. Budete potrebovať približne 5 minút, aby ste vytvorili celú svoju žiadosť. Prosím, dbajte pri vypĺňaní na to, že polia označené hviezdičkou (*) je nutné vyplniť.

Ak by sa pri vypĺňaní on-line formulára vyskytli problémy, veľmi by nám pomohlo, keby ste nám problém popísali, resp. keby ste nám postúpili chybové hlásenie.

Sme radi, že máte záujem pracovať v našej spoločnosti.

Žiadosť o zamestnanie

Základne údaje
Vzdelanie
Skúsenosti
Preukazy

Skupina:
Podskupina:Trieda:

Druh:


Motivácia
Spracovanie údajov

V zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov uvedených v žiadosti o zamestnanie v spoločnosti RENT-KNM, s.r.o. prostredníctvom stránky www.rentknm.sk. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie.

* Požadované údaje.